O firmie

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się usługami związanymi z utrzymaniem czystości.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług sprzątających. Bardzo istotny jest dla nas wysoki standard obsługi. Cechuje nas uczciwość, rzetelność i profesjonalizm. Jesteśmy zarejestrowaną działalnością, a za nasze usługi zawsze otrzymasz fakturę. Firma posiada ubezpieczenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.

Działamy na terenie Szczecina i okolic.

Nasz cel

Za każdym razem gdy korzystasz z naszych usług sprzątania mieszkań i biur, zapraszamy do skonkretyzowania Twoich potrzeb w uporządkowaniu przestrzeni. Chętnie odpowiemy na Twoje aktualne zamówienie.

Zawsze w kontakcie

Jesteśmy dla Państwa dostępni. Znajdziecie nas na naszej stronie internetowej jak i w mediach społecznościowych. Śledząc nasze profile, możecie być na bieżąco z aktualnymi cenami, promocjami oraz bliżej poznać zakres naszych możliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz ofertę

Dlaczego właśnie USCare?

Co nas odróżnia od innych firm sprzątających? Jesteśmy sumienną firmą, która podejmuje każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Nasz zakres usług jest niezwykle szeroki: sprzątanie domów, magazynów, wspólnot mieszkaniowych, sprzątanie po remoncie, pranie wykładzin.

Satysfakcja gwarantowana
Nasze usługi stoją na najwyższym poziomie, gdyż przy pracy wykorzystujemy sprawdzony sprzęt oraz środki czystości
Indywidualne podejście
Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Profesjonalny zespół
Wykonujemy zlecenia nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również obsługujemy całe firmy i biurowce.